Manicure / Pedicure Vinylux

Oryginalnym i nowatorskim rozwiązaniem w świecie stylizacji paznokci jest lakier hybrydowy Vinylux, marki CND. To unikatowy produkt o starannie opracowanym składzie, odznaczający się wysoką odpornością. Ponadto zwiększają swoją wytrzymałość pod wpływem naturalnego światła.

Charakterystyka produktu

Szczególną zaletą produktu jest fakt, że posiada on cechy lakieru hybrydowego, zaś nakładany jest jak tradycyjny produkt. Manicure i pedicure Vinylux to dwuetapowy system, na który składa się warstwa wykonana produktem Vinylux Weekly Polish (stanowiący powłokę bazową) oraz Vinylux Weekly Top Coat (zapewniający trwałości i połysk przez kilkanaście dni!). Dzięki takiemu rozwiązaniu odznaczają się intensywnością koloru oraz wysoką jakością powłoki.

Najważniejsze zalety:
  • Prostota w wykonaniu manicure i pedicure lakierami Vinylux.
  • Niezaprzeczalnie największą zaletą tego rozwiązania jest połączenie wyjątkowych zalet lakierów hybrydowych (trwałość) i tradycyjnych (łatwość nakładania).
  • Warto zwrócić uwagę również na krótki czas zabiegu i szybkość wysychania, dzięki włączeniu bazy do lakieru podstawowego. Dzięki temu można ograniczyć liczbę warstw koniecznych do nakładania na płytkę paznokcia.
  • Niezwykłą wygodę stanowi także możliwość utwardzenia lakieru w bardzo prosty sposób – naturalnym utwardzeniem jest bowiem promieniowanie słoneczne.
  • Dużym atutem manicure i pedicure Vinylux jest także kolorystyka. Marka oferuje szeroki wybór kolorów, co pozwala przygotować stylizację paznokci na każdą okazję.
Komu polecamy manicure i pedicure Vinylux?

Tę metodę polecamy każdej kobiecie, która ceni elegancki wygląd paznokci, a przy tym pragnie, aby efekt ten utrzymał się przez długi czas. Pedicure i manicure wykonany tą techniką utrzymuje się nawet do dwóch tygodni! Polecamy ten zabieg także tym kobietom, które cenią swój czas i nie chcą poświęcać długich godzin na malowanie paznokci, a zarazem pragną, aby dłonie prezentowały się wytwornie. Specjalna technika, unikalne formuły lakierów oraz sposób ich nakładania sprawiają, że cały proces trwa kilkanaście minut. Nasze zabiegi zalecane są także kobietom, które nie lubią przepłacać. Stylizacja paznokci z wykorzystaniem tej metody jest dużo tańsza niż przy lakierach hybrydowych.

zobacz