Depilacja LYCON

LYCON – australijski producent ekskluzywnego wosku do depilacji – debiutuje na rynku polskim oferując precyzyjną i prawie bezbolesną metodę depilacji. LYCON to synonim najwyższej jakości i wyjątkowej precyzji w dziedzinie depilacji woskiem. Znane na całym świecie produkty marki powstają wyłącznie z wyselekcjonowanych naturalnych składników, odznaczając się wysoką skutecznością i udowodnionym działaniem pielęgnacyjnym.

Umów wizytę

Dzięki depilacji LYCON zarówno kobiety jak i mężczyźni mogą uzyskać efekt jedwabiście gładkiej i miękkiej skóry w naszej klinice. W oparciu o najwyższej jakości składniki naturalne wosk LYCON w bezpieczny, a co najważniejsze prawie bezbolesny sposób, pozwala pozbyć się zbędnych włosów. Od początku swojej działalności firma stała się synonimem najwyższej jakości w technice depilacji woskiem.

Australijski system depilacyjny LYCON powstał w 1978 roku, kiedy to po wielu badaniach założycielka firmy Lydia Jordane stworzyła pierwszy preparat depilujący. Marka szybko zyskała uznanie klientów poszukujących nowoczesnych i profesjonalnych sposobów na depilację. Dziś wosk LYCON wybierają profesjonaliści w 40 krajach na całym świecie postrzegając go, jako produkt najwyższej, jakości, niezbędny element w ich codziennej pracy. Firma LYCON, będąc prekursorem depilacji woskiem, ustanowiła międzynarodowe standardy w tej dziedzinie i szybko zyskała zaufanie milionów osób na całym świecie. Do grona wielbicielek australijskiej metody należą gwiazdy m.in. Vitoria Beckham, Sienna Miller, Minnie Driver czy Emilie Blunt.

Produkty LYCON stanowią kombinację najwyższej jakości naturalnych żywic i pszczelego wosku. Podczas sesji wytwarzają niepowtarzalny zapach, dzięki czemu są również elementem zmysłowej aromaterapii. Doskonała jakość produktów w połączeniu z umiejętnościami profesjonalnego i wykwalifikowanego personelu autoryzowanych gabinetów kosmetycznych czyni depilację woskiem wyjątkowym rytuałem pielęgnacyjnym i relaksacyjnym.

Intervention image
Profesjonalna depilacja brazylijska od LYCON

LYCON – australijski producent ekskluzywnych wosków do depilacji – opracował nowoczesne linie produktów profesjonalnych i kosmetyków przeznaczone dla najbardziej wymagających kobiet i mężczyzn. Wyjątkowo skuteczne techniki połączone z najwyższej klasy produktem dają możliwość wykonania prawie bezbolesnej depilacji. Z tego właśnie powodu są szczególnie cenione przy depilacji okolic wrażliwych jak brazylijska depilacja bikini.
Perfekcyjnie gładkie ciało to niezbędny wymóg współczesnych kanonów piękna. Kobiety i mężczyźni na całym świecie szukają niezawodnych sposobów na usuwanie zbędnych włosków. Znana w ponad 40 krajach marka LYCON – teraz także w Polsce – proponuje wyjątkowe linie do profesjonalnej, bezbolesnej i niezwykle dokładnej depilacji woskiem w tym, bardzo cenionej depilacji wrażliwych okolic ciała.

Zabieg brazylijskiej depilacji bikini wykonują wykwalifikowane kosmetyczki w autoryzowanych gabinetach kosmetycznych i salonach piękności. Rekomendowane do depilacji brazylijskiej woski LYCON powstały wyłącznie z najlepszych składników: naturalnych żywic, wosku pszczelego i olejków aromaterapeutycznych. Dzięki unikalnej technice ich produkcji zapewniają najwyższy poziom skuteczności, usuwając uporczywe włoski nawet o długości 1mm. Dodatkowo niska temperatura działania i wysoka elastyczność wosku odżywiają i wzmacniają skórę podczas zabiegu.

Tajemnica redukcji bólu podczas depilacji LYCON tkwi w nowoczesnej technologii produkcji wosków z wykorzystaniem technologii dwutlenku tytanu i połyskującej mikromiki w składzie, m.in. w olejku aromaterapeutycznym, aplikowanym z woskiem typu HOT lub LYCOjet®. Olejek tworzy barierę i warstwę ochronną pomiędzy woskiem i skórą. Dzięki temu wosk odkleja się bardzo delikatnie i ból podczas usuwania włosków jest prawie niewyczuwalny. Unikalna technologia produkcji LYCOjet® pozwala na nakładanie cienkiej warstwy wosku, dzięki czemu jest on skuteczny nawet przy bardzo krótkich włosach. W przypadku depilacji brazylijskiej właściwość ta eliminuje konieczność stosowania pęsety.

Intervention image

 

zobacz

Formularz kontaktowy