Bellisana

Gabinet medycyny estetycznej Warszawa

Klinika Bellisana w Warszawie świadczy bogaty zakres usług mających na celu poprawę jakości życia pacjentów oraz ich poczucie atrakcyjności. Medycyna estetyczna pomaga w redukcji wielu niedoskonałości skóry i sylwetki, kłopotliwych dolegliwości (nadmierna potliwość, migreny, łysienie), a także w opóźnieniu procesów starzenia.

W naszym salonie mogą Państwo skorzystać z zabiegów usuwania zmarszczek mimicznych oraz statycznych, wypełniania bruzd, a także mezoterapii, karboksyterapii czy też terapii laserem frakcyjnym CO2. Zajmujemy się również powiększaniem ust. Dzięki wykorzystaniu metody lipolizy iniekcyjnej możemy Państwu zaproponować także zabiegi usuwania nadmiaru tkanki tłuszczowej.

Usuwamy także tatuaże oraz makijaż permanentny i drobne zmiany skórne. Zabiegi medycyny estetycznej w Klinice Bellisana w Warszawie wykonywane są przez lekarzy. Dlatego oferujemy również leczenie migren czy nadmiernej potliwości przy wykorzystaniu toksyny botulinowej. Podejmujemy się także leczenia bruksizmu, tzn. nadmiernego skurczu mięśni żwaczy.

Wykonanie każdego zabiegu poprzedzone jest szczegółowym wywiadem z pacjentem, co pozwoli ocenić zasadność wykonania danego zabiegu, a także wykluczyć przeciwwskazania. Pacjent zostaje również poinformowany o przebiegu zabiegu.

Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej

zobacz szczegóły

 • Botoks

  Jeśli chcesz wygładzić głębokie zmarszczki, takie jak kurze łapki czy lwia zmarszczka na czole, to najlepszym rozwiązaniem będzie botoks.

 • Wolumetria

  Zabieg ten przeprowadzany jest przy użyciu preparatów kwasu hialuronowego o dużym rozmiarze cząsteczek.

 • Plasma BT

  Urządzenie to jest niezwykle precyzyjne, a dzięki nowoczesnym technologiom zwiększa napięcie skóry poprzez co wygładza drobne zmarszczki i zmniejsza wiotkość skóry.

 • Kwas hialuronowy

  Substancja ta posiada niezwykłe właściwości wiązania wody w skórze, dlatego jest powszechnie wykorzystywana w gabinetach medycyny estetycznej…

 • Nici liftingujące

  Za ich pomocą można zlikwidować tzw. chomiki, poprawić linię żuchwy, unieść opadające tkanki, co spowoduje zmniejszenie bruzd, a także poprawić kształt podbródka…

 • Lipoliza iniekcyjna

  Bezinwazyjna metoda, która pozwala pozbyć się nadmiaru tłuszczu, to lipoliza iniekcyjna. Zabieg ten polega na wstrzyknięciu pod skórę roztworu deoksycholanu sodu.

 • Kształtowanie ciała

  Wiele kobiet i mężczyzn marzy o pięknej sylwetce, niestety często nawet ćwiczenia i zbilansowana dieta nie pozwolą na osiągniecie wymarzonej sylwetki. Pomocny może być odpowiednio dobrany i podany kwas hialuronowy

 • Modelowanie i powiększanie ust

  Jędrne, nawilżone i pełne koloru wargi to marzenie wielu kobiet, które mogą spełnić decydując się na modelowanie i powiększanie ust.

 • Osocze bogatopłytkowe

  To powszechnie znana alternatywa dla zabiegów mezoterapii nazywana również „wampirzym liftingiem”.

 • Leczenie łysienia

  Mimo tego, że nie jest to groźna przypadłość to potrafi być bardzo uciążliwa, szczególnie jeśli dotyczy ludzi w młodym wieku, dlatego w naszej klinice prowadzimy leczenia łysienia stosując metodę mezoterapii

 • Mezoterapia

  Pomoże Ci się pozbyć uciążliwego cellulitu oraz rozstępów a także poprawi jakość i kondycję skóry.

 • Karboksyterapia

  Pomoże Ci się pozbyć uciążliwego cellulitu oraz rozstępów a także poprawi jakość i kondycję skóry.

 • Laser frakcyjny CO2

  Jego zastosowanie sprawia, że skóra staje się napięta i wygładzona, a blizny i przebarwienia zostają zredukowane.

 • Leczenie migreny

  Silny i często występujący ból głowy, może być bardzo uciążliwy, dlatego w naszym gabinecie oferujemy klientom leczenie migreny.

 • Leczenie nadpotliwości

  Mokre ręce i pachy to częsty objaw stresu u wielu osób, jest to niezwykle kłopotliwa i często krępująca dolegliwość. Na szczęście mamy skuteczną receptę na leczenie nadpotliwści.

 • Usuwanie zmarszczek

  W zależności od sposobu w jaki powstają do ich wygładzania stosuje się botox lub kwas hialuronowy.

 • Leczenie bruksizmu

  Nadmierna aktywność mięśnia żwacza prowadzi do mimowolnego zaciskania zębów oraz zgrzytania. Botoks jest tu bardzo pomocny

 • Usuwanie przebarwień

  Plamy na skórze potrafią być bardzo uciążliwe, szczególnie gdy wyraźnie odróżniają się od barwy naszej cery. Dlatego wiele osób decyduje się na usuwanie przebarwień. Najczęście stosujemy procedurę Dermamelan

 • Skleroterapia

  Zabieg ten stosuje się u pacjentów z widocznymi drobnymi naczynkami żylnymi na skórze. Skleroterapia polega na ostrzykiwaniu specjalnym preparatem tych naczynek , co powoduje ich zarastanie.

 • Laserowe zamykanie naczynek

  Pajączki pojawiające się na twarzy oraz nogach to uciążliwa przypadłość , która dotyczy wielu kobiet. Jednak, można się ich skutecznie pozbyć decydując się na laserowe zamykanie naczynek.

 • Usuwanie drobnych zmian skórnych

  Włókniaki miękkie, brodawkowe oraz keratoza łojotokowa to uciążliwe przypadłości, które powodują dyskomfort u wielu osób. W naszym gabinecie specjaliści przeprowadzają zabieg ich usunięcia przy pomocy lasera

 • Laserowe usuwanie makijażu permanentnego i tatuażu

  Zabieg ten polega na rozbiciu znajdującego się w skórze pigmentu, który pod wpływem działania wiązki światła wyprodukowanej przez laser ulega zniszczeniu.

 • Botoks warszawa

  Jeśli chcesz wygładzić głębokie zmarszczki, takie jak kurze łapki czy lwia zmarszczka na czole, to najlepszym rozwiązaniem będzie botoks.

 • Usuwanie makijażu permanentnego

  Zabieg ten polega na rozbiciu znajdującego się w skórze pigmentu, który pod wpływem działania wiązki światła laserowego ulega zniszczenia

 • Zamykanie naczynek

  Pajączki pojawiające się na twarzy oraz nogach to uciążliwa przypadłość , która dotyczy wielu kobiet. Jednak, można się ich skutecznie pozbyć decydując się na laserowe zamykanie naczynek.

 • Powiększanie ust

  Jędrne, nawilżone i pełne koloru wargi to marzenie wielu kobiet, które mogą spełnić decydując się na modelowanie i powiększanie ust.

Czy medycyna estetyczna różni się od zabiegów kosmetycznych i chirurgii plastycznej?

Te trzy dziedziny często bywają ze sobą mylone, choć różni je od siebie bardzo wiele. Pierwsza z istotnych rozbieżności wiąże się z samym celem istnienia wszystkich tych dziedzin. Upraszczając, kosmetologia opiera się na poprawie jakości i wyglądu skóry, paznokci czy włosów bez naruszania ciągłości skóry, a chirurgia plastyczna na korygowaniu wad i defektów (faktycznych, ale także jedynie uznawanych za takie przez pacjenta) ciała i twarzy metodami operacyjnymi. Natomiast medycyna estetyczna jest metodą małoinwazyjną, dopuszczającą jednak ingerencję w głąb ciała bez konieczności hospitalizacji, stosując jedynie znieczulenie miejscowe w przypadku takiej potrzeby. Medycyna estetyczna stara się poprawić wygląd w sytuacji zmian drobnych oraz u osób nie chcących szukać pomocy w chirurgii plastycznej. Z tego też powodu zabiegi wykonywane w ramach tej dziedziny muszą być przeprowadzane przez lekarzy.

Jak głęboka jest ingerencja w organizm?

Dziedziny różnią się od siebie także stopniem inwazyjności: kosmetyka właściwie nie ingeruje w głąb ciała, jej działanie ogranicza się zwykle do powierzchni skóry, chirurgia plastyczna wiąże się z kolei z leczeniem operacyjnym i pobytem pacjenta w szpitalu podczas rekonwalescencji. Medycyna estetyczna plasuje się pomiędzy tymi dwiema dziedzinami – zabiegi wykonywane w jej ramach nie wymagają hospitalizacji, a ich inwazyjność to zazwyczaj nakłucia, nacięcia skóry czy użycie lasera. Tak więc medycyna estetyczna wiąże się z ingerencją w głębsze warstwy skóry niż kosmetologia.

Zespół Bellisana tworzą:

Lekarz med. Dariusz Kołodziejczak – właściciel kliniki posiadający 16-letnią praktykę w zakresie medycyny estetycznej i ponad 30-letni staż pracy lekarskiej. Posiada II stopień specjalizacji z ginekologii, ukończył również podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej dr Ignaciuka w Warszawie. Należy do Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Prowadzi również szkolenia dla innych lekarzy z zakresu medycyny estetycznej.

Lekarz med. Małgorzata Makowska – absolwentka Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, a także podyplomowych studiów z zakresu medycyny estetycznej na WUM. Obecnie prowadzi zajęcia ze studentami w Klinice Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Tak jak lek. med. Dariusz Kołodziejczak należy do Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.

 

zobacz

Formularz kontaktowy