Pielęgnacja dłoni i stóp

Manicure / Pedicure

Dłonie to wizytówka każdego człowieka, dlatego ważne jest, żeby były zadbane. W naszym gabinecie przeprowadzamy manicure dłoni, podczas którego zajmujemy się pielęgnacją skórek oraz całej płytki paznokcia. Taki zabieg pomaga odżywić i wzmocnić paznokcie oraz odpowiednio je przygotować na pokrycie lakierem. W naszym salonie na Wilanowie możemy również wykonać pedicure, który obejmuje szereg zabiegów pielęgnacyjnych paznokci u stóp.

Manicure Japoński

Słabe i łamliwe paznokcie to problem, ktory dotyczy wielu kobiet. Manicure Japoński to powszechnie znana metoda wzmacniająca płytkę i nadająca jej połysk. Co więcej taki zabieg pozwala również odżywić paznokcie dostarczając im witamin E i A. Dzięki temu krucha i rozdwajająca się płytka zostaje wzmocniona, a paznokcie są zdrowe i odżywione przez długi czas. Najlepszy efekt można osiągnąć powtarzając zabieg kilka razy w naszym gabinecie w Wilanowie.

Manicure / Pedicure hybrydowy

Piękne paznokcie w eleganckich kolorach zapewni manicure i pedicure hybrydowy. Jego efekt utrzymuje się na paznokciach nawet przez miesiąc, dzięki temu, że lakier zostaje utwardzony światłem z lampy UV. Tego typu zabieg kierowany jest przede wszystkim do kobiet, które lubią mieć piękne i zadbane dłonie, ale najczęściej nie mają czasu na ich samodzielne malowanie. Ponadto w naszym, gabinecie w Wilanowie, posiadamy szeroką paletę kolorów, dzięki czemu każda kobieta znajdzie odpowiedni dla swoich paznokci.

Manicure/Pedicure Vinylux

W naszym gabinecie wykonujemy manicure i pedicure Vinylux. To metoda malowania paznokci, w której lakier utwardzany jest naturalnym światłem, a na paznokciach utrzymuje się przez tydzień. Jego nakładanie trwa dużo krócej niż przy lakierze hybrydowym, ponadto jego pozostałości z łatwością usuniesz w domu przy pomocy zwykłego zmywacza.

zobacz