WYPEŁNIACZ NA BAZIE HYDROKSYAPATYTU WAPNIA

Facetem S to preparat do iniekcji na bazie hydroksyapatytu wapnia. Przeznaczony jest do przywracania objętości i modelowania konturu twarzy. Stymuluje produkcję naturalnego kolagenu. Wieloletnie doświadczenia kliniczne z produktami zawierającymi hydroksypatyt wapnia potwierdzają, ze stosowanie tego typu wypełniaczy daje natychmiastowe i długotrwałe efekty, które mogą się utrzymać nawet do 2 lat w zależności od wstrzykiwanej objętości, właściwości skóry i wieku pacjenta.

Umów wizytę

- Facetem S ma strukturę kratownicowo-porową, która nie rozkłada się od razu, ale stopniowo od powierzchni zewnetrznej (od najbardziej odległych obszarów) w kierunku centrum.

- Wypełniacze Facetem S ulegają biodegradacji równomiernie.

- Unikalna technologia mikroster Lattice-pore daje znaczący efekt wolumetryczny i długi czas przebywania w tkankach.

MECHANIZM DZIAŁANIA

NATYCHMIASTOWY

Obszary poddane zabiegowi są podniesione i wypełnione - efekty jest widoczny bezpośrednio po  zabiegu.

DŁUGOTRWAŁY

Mikrosfery hydroksyapatytu wapnia tworzą szkielet podtrzymujący namnażanie fibroblastów, czego rezultatem jest zwiększona produkcja nowego kolagenu - naturalnego czynnika nadającego objętość. Degradacja hydroksyapatytu wapnia następuje równocześnie z odkładaniem się neo kolagenu w miejscu wstrzyknięcia, co zapewnia długotrwały, naturalny i zdrowy wygląd.

zobacz

Formularz kontaktowy