Bellisana

Pielęgnacja twarzy

Salon Bellisana w Warszawie świadczy bogaty zakres usług mających na celu poprawę jakości życia pacjentów oraz ich poczucie atrakcyjności. Medycyna estetyczna pomaga w redukcji wielu niedoskonałości skóry i sylwetki, kłopotliwych dolegliwości (nadmierna potliwość, migreny, łysienie), a także w opóźnieniu procesów starzenia.

Odmładzanie skóry, cofanie oznak starzenia, wreszcie eliminowanie przebarwień, zaskórników i krostek – takie cele stawiają zabiegi oczyszczające na twarz. Wykonujemy zarówno oczyszczanie dla cer wrażliwych, naczyniowych, jak i mieszanych, normalnych, czy z tendencją do trądziku. Rodzaj cery ma ogromne znaczenie w kosmetologii – zabiegi i peelingi muszą być ściśle dopasowane do cech skóry, ponieważ tylko wtedy mogą ją prawidłowo odżywić i zrewitalizować.

Kosmetologia dla ciała

Wykonujemy zabiegi modelujące i pielęgnacyjne dla całego ciała, proponujemy także metody pielęgnacji przeznaczone specjalnie dla dłoni i stóp. Proponowane rozwiązania mają na celu zwalczanie cellulitu, ujędrnienie biustu, odżywianie skóry czy zmniejszanie obrzęków. Stosujemy też zabiegi złuszczające, w celu usunięcia martwych komórek naskórka. Dzięki temu skóra odzyskuje jędrność, a jej koloryt się wyrównuje. Mamy także specjalne zabiegi przeznaczone dla kobiet w okresie po urodzeniu dziecka.
Proponowane kosmetologiczne metody pielęgnacji dłoni i stóp wiążą się z różnymi podejściami do manicure i pedicure. Stosujemy metody japońskie, hybrydowe, zajmujemy się także usuwaniem skórek i kształtowaniem płytki paznokcia bez stylizowania go.

Bellisana

By zadbać o rzęsy i brwi

By zadbać o rzęsy i brwi
Nie każde owłosienie na ciele jest odbierane jako niezbędne. O ile dobrze wyregulowane brwi podkreślają rysy twarzy, o tyle „wąsik” czy niedokładna depilacja odbierane są zwykle niezbyt przychylnie. Kosmetologia zajmuje się między innymi pielęgnacją w zakresie rzęs i brwi, a także usuwaniem niechcianych włosków. Wśród wykonywanych przez nas zabiegów znajduje się barwienie henną, zarówno brwi, jak i rzęs. Stosujemy także dwa rodzaje woskowania do różnych obszarów ciała: nie tylko nóg czy okolic bikini, ale także pach, pleców, rąk i innych.

zobacz

Formularz kontaktowy