Zabiegi dla skór wrażliwych i naczyniowych

Kuracja przeznaczona jest dla cer bardzo wrażliwych z rozszerzonymi naczynkami, rumieniem, podrażnieniami i trądzikiem różowatym, wrażliwych na zmiany temperatury, z uczuciem ściągnięcia i suchości, łuszczących się, skłonnych do alergii.

Umów wizytę

Składniki aktywne zawarte w produktach:

 

  • obkurczają i wzmacniają ścianki naczyń krwionośnych
  • przeciwdziałają rozszerzaniu się naczynek
  • Skutecznie łagodzą i wyciszają podrażnienia
  • wpływają na skórę kojąco i uspokajająco,
  • aktywnie nawilżają i zapewniając jej uczucie gładkości i elastyczności.
  • zmniejszają nadreaktywność naczynek i pobudzają naturalny system odpornościowy
Zabiegi pHformula

 

C.R.1 Complex to kompozycja resurfacingu, który leczy trądzik różowaty (w fazie remisji) oraz chroniczne zaczerwienienia. Rekomenduje się go dla wrażliwych skór naczyniowych. To peeling na bazie retinolu i kwasu migdałowego. Zawiera też kwas salicylowy i mlekowy w różnych stężeniach dostosowanych odpowiednio do stopnia zaawansowania zmian. Wykazuje silne właściwości antybakteryjne, które pomagają niszczyć drobnoustroje związane z wykwitami w trądziku różowatym.

V.I.T.A.C. Radiance to preparat na bazie czystej witaminy C, która posiada właściwości przeciw utleniające. Reguluje produkcję melaniny oraz aktywuje powstawanie kolagenu. Terapia V.I.T.A.C. łączona z innymi liniami zabiegowymi ph Formula pozwala na uzyskanie lepszych efektów leczenia. Tuż przed aplikacją, czysty kwas l-askorbinowy w postaci proszku rozpuszcza się w aktywatorze. Resurfacing V.I.T.A.C. to wysoko przyswajalna witamina C o maksymalnym możliwym poziomie stężenia. Nałożona na skórę , natychmiast daje efekt rozświetlenia. Dzięki zawartości retinolu w V.I.T.A.C.,w skórze zachodzą procesy odnowy komórkowej. Dzięki temu, drobne linie i zmarszczki stają się mniej widoczne, a skóra widocznie odmłodzona.

 

zobacz

Formularz kontaktowy