Modelowanie pośladków kwasem hialuronowym — co trzeba wiedzieć o zabiegu?

Medycyna estetyczna to obszerna branża. Obejmuje wiele operacji z użyciem różnych środków czy urządzeń. Mimo tego jednym z najczęściej stosowanych środków pozostaje kwas hialuronowy. Wykorzystuje się go m.in. do wypełniania zmarszczek, konturowania twarzy oraz do zabiegu, jakim jest modelowanie pośladków, o którym dziś opowiemy. Jakie są przeciwwskazania do jego wykonania? Jak przebiega i ile kosztuje? […]

zobacz

HArmony CA

Hybrydowy biostymulator tkankowy; zawiera kwas hialuronowy oraz hydroksyapatyt wapnia

zobacz

Facetem S

Facetem S to preparat do iniekcji na bazie hydroksyapatytu wapnia. Przeznaczony jest do przywracania objętości i modelowania konturu twarzy. Stymuluje produkcję naturalnego kolagenu.

zobacz

Alluzience – pierwsza płynna toksyna botulinowa typu A

We wrześniu 2021 na polskim rynku zarejestrowany został nowy neuromodulator – płynna, stabilna toksyna botulinowa. Dla pacjentów oznacza to jeszcze większą skuteczność, bezpieczeństwo, przewidywalność i powtarzalność efektów najbardziej popularnego i lubianego zabiegu z zakresu medycyny estetycznej. Od 17 stycznia 2022 zabieg ABO-liquid dostępny będzie w ofercie naszej kliniki.

zobacz

Crystalys – wypełniacz i stymulator kolagenu

Z przyjemnością informujemy, że powraca do naszej oferty hydroksyapatyt wapnia pod nazwą Crystalys; jest to wypełniacz który jednocześnie pobudza powstawanie nowego kolagenu.

zobacz

Mezoterapia igłowa Cytocare 715

Wprowadzamy nowy zabieg mezoterapii igłowej preparatem CytoCare 715 będącym pomostem pomiędzy mezoterapia a wypełniaczem. Preparat cechuje wysokie stężenie kwasu hialuronowego, a także obecność karnozyny, która zapewnia ochronę i odmłodzenie komórek oraz szeroki wachlarz aminokwasów odpowiadających za odbudowę i rewitalizację skóry.

zobacz

Sculptra

Powraca Sculptra w nowej odsłonie (wolumetria, wypełnianie bruzd, biostymulacja) teraz -20% do 15.09.2021r.

zobacz

Bezpieczne zabiegi

Uprzejmie informujemy, że wszyscy pracownicy gabinetu są po otrzymaniu drugiej dawki szczepionki przeciwko Covid-19. Jesteśmy przekonani, że zwiększa to w znaczny sposób bezpieczeństwo naszych pacjentek i pacjentów.

zobacz

Covid-19 informacja dla pacjentów

Szanowni Państwo, Uprzejmie informujemy, że nasza Klinika zapewnia najwyższe standardy postępowania w związku z epidemią Covid-19 wykraczające poza regulacje ustawowe. Każda osoba wchodząca do kliniki jest poddana dezynfekcji rąk i pomiarowi temperatury ciała oraz jest zobowiązana do noszenia maski zakrywającej usta i nos podczas pobytu w naszej Klinice. Odstępujemy od tej reguły jedynie w stosunku […]

zobacz

Skąd biorą się zmarszczki na twarzy?

Skąd się biorą i jak im zapobiegać?

zobacz