Zespół Bellisana

Małgorzata Makowska Bellisana Małgorzata Makowska

Lekarz medycyny estetycznej, specjalista pediatrii i alergologii. Absolwentka studiów podyplomowych na kierunku Medycyna Estetyczna prowadzonych przez Centrum Kształcenia Podyplomowego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Członkini Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Specjalizuje się w zabiegach z wykorzystaniem toksyny botulinowej, kwasu hialuronowego, osocza bogatopłytkowego, a także mezoterapii igłowej. Swoją wiedzę i umiejętności stale pogłębia pod okiem wybitnych specjalistów biorąc udział w licznych konferencjach, szkoleniach i kursach. Jest autorką publikacji naukowych w czasopismach medycznych. W wolnej chwili uwielbia podróżować, grać w tenisa, jeździć na rowerze, a także uczestniczyć w koncertach jazzowych i muzyki klasycznej.

Dariusz Kołodziejczak Bellisana Dariusz Kołodziejczak

Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej, Ginekolog Położnik Specjalista II stopnia, Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anty – Aging. Studia medyczne ukończył w 1979r. w Akademii Medycznej w Warszawie. Swoje 16 letnie doświadczenie w zakresie Medycyny Estetycznej wykorzystuje szkoląc kolejnych adeptów w tej dziedzinie medycyny. W swojej Klinice wykonuje kompletną gamę zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, zarówno usuwanie zmarszczek stosując preparaty Toksyny Botulinowej i kwasów hialuronowych. Prywatnie wieloletni mieszkaniec Wilanowa udzielający się w działalności lokalnej społeczności, regularnie gra w tenisa, jeździ na rowerze oraz uczęszcza do Klubu Fitness starając się utrzymać dobrą kondycję fizyczną. Gra regularnie w brydża. Lubi zwiedzać i dużo podróżuje, co owocuje już dziesiątkami albumów ze zdjęciami.

Agata Pawłowska-Frączek Bellisana Agata Pawłowska-Frączek

Kierownik biura, absolwentka pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Organizator pracy gabinetu, dba o sprawne funkcjonowanie Bellisany. Dobrze się odnajduje w pracy polegającej na kontaktach interpersonalnych, jest otwarta na innych ludzi. Zabiega o to, aby klienci/pacjenci czuli się komfortowo, zwraca uwagę na pozytywna atmosferę. Odpowiedzialność i pozytywne myślenie to jej credo. Związana z gabinetem od 12 lat. Prywatnie zawsze interesowała się muzyką, dba o tło muzyczne w gabinecie podczas zabiegów – lub w oczekiwaniu na nie. Jest zwolenniczką zdrowego i aktywnego trybu życia – zero papierosów, dużo ruchu, spacerów, ćwiczeń, dieta wegetariańska.

Katarzyna Szymańska Bellisana Katarzyna Szymańska

Dyplomowana kosmetyczka z wieloletnim stażem pracy. Ukończyła w 2003 r. Policealne Studium Kosmetyczne dzienne, uzyskując dyplom technik kosmetyki. W zawodzie pracuje od ponad 16 lat. Od początku swojej zawodowej kariery w kosmetyce stawia na profesjonalizm. Indywidualnie podchodzi do swoich klientów i dokłada wszelkich starań, aby każdy mógł się poczuć wyjątkowo. Swoje doświadczenie poszerza poprzez liczne szkolenia, wyjazdy na targi, ale to przede wszystkim praca z klientkami sprawia, że może się rozwijać i iść dalej po więcej. W gabinecie Bellisana pracuje od 12 lat. Zaprasza do zapoznania się z naszą ofertą zabiegów kosmetycznych modelujących ciało, peelingów złuszczających, nawilżających, regenerujących, mezoterapii, radiofali, zabiegów oczyszczających. Dokłada wszelkich starań, aby zapewnić jak najlepszy efekt zabiegów, relaks i dobre samopoczucie każdej osobie, która ją odwiedzi. Prywatnie jest szczęśliwą mamą dwóch córek. Wolny czas spędza z rodziną i przyjaciółmi jeżdżąc na wycieczki rowerowe, na rolkach i na pływalni.

Hanna Witkowska-Szewczyk Bellisana Hanna Witkowska-Szewczyk

kosmetolog – Absolwentka Wyższej Szkoły Pielęgnacji Zdrowia i Urody w Poznaniu oraz Policealnego Studium Medycznego w Koninie -wydział fizjoterapii. Specjalizuje się w zabiegach pielęgnacyjnych na twarz i ciało.

Małgorzata-Pasieczna Bellisana Małgorzata Piaseczna

kosmetolog – absolwentka studiów Wyższej Szkoły Promocji i Zdrowia z siedzibą w Krakowie. Magister Kosmetologii specjalizujący się w wykonywaniu zabiegów pielęgnacyjno – leczniczych skóry twarzy, dopełniających i uzupełniających efekty zabiegów z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej. Doskonale odnajduje się w problematyce przeciwstarzeniowej oraz w zwalczaniu innych mankamentów cery, takich jak trądzik, przebarwienia, brak nawilżenia, szorstkość oraz matowość skóry. Potrafi w doskonały sposób łączyć ze sobą kilka metod leczenia, aby końcowy efekt terapii był jak najlepszy. Osoba nieustanie podnosząca swoje kwalifikacje i z pasją wykonująca swój zawód. Jej równoległe zainteresowania to dermatologia estetyczna i podologia. Wykonuje także zabiegi modelujące na ciało.

Personel Bellisana Warszawa

zobacz