Bellisana

Nasza firma otwarta jest sześć dni w tygodniu bez przerw wakacyjnych.

Zabiegi wykonywane są na zapisy dokonywane drogą telefoniczną, mailową lub osobiście.

Posiadamy szeroką paletę nowoczesnych urządzeń takich jak lasery diodowe, laser Q-Swich, laser frakcyjny CO2, urządzenie do karboksyterapii oraz Icoone (drenaż podciśnieniowy) czy Maximus (fale radiowe) służące do odchudzania i kształtowania sylwetki, likwidacji cellulitu oraz poprawy napięcia skóry. Wykonujemy zabiegi mezoterapii bezigłowej nowoczesnym urządzeniem Skeyndor a także mikrodermabrazję korundową. Posiadamy nowoczesny fotel do pedicure spa umożliwiający w czasie zabiegu dodatkowo masaż pleców i kręgosłupa.

zobacz
O nas

Wykonujemy zabiegi mezoterapii bezigłowej nowoczesnym urządzeniem Skeyndor a także mikrodermabrazję korundową.

W czasie zabiegu dodatkowo masaż pleców i kręgosłupa.

zobacz
Bellisana

Dariusz Kołodziejczak

Firma, której jestem właścicielem powstała w 1993r. Moja klinika mieści się w Wilanowie, posiada dogodny dojazd oraz możliwość parkowania przed kliniką. Świadczymy usługi w zakresie medycyny i ginekologii estetycznej oraz kosmetologii.

Zabiegi z medycyny i ginekologii estetycznej wykonuję osobiście.

Ukończyłem Podyplomową Szkolę Medycyny Estetycznej w Warszawie oraz posiadam II stopień specjalizacji z ginekologii.

Współpracuje z nami lek. med. dr Małgorzata Makowska. Ukończyła Wydział Lekarski Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, a także podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej w Warszawie.

Zabiegi kosmetyczne oraz manicure i pedicure wykonują doświadczone kosmetyczki, Hanna Witkowska-Szewczyk i Katarzyna Szymańska.

Zabiegami rehabilitacji i masażami zajmuje się wykwalifikowany fizjoterapeuta i trener personalny Paweł Marek. Wiedzę zdobywał na Wydziale Lekarskim Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz na licznych kursach i szkoleniach.

Nasza recepcja pod kierunkiem Agaty Pawłowskiej-Frączek jest kompetentna i zawsze pomocna dla naszych klientów.

 

 

 

zobacz