Lifting na poziomie komórkowym

Nucleofill to sterylny, wchłanialny, apirogenny produkt składający się z długich łańcuchów polimerów polinukleotydów pochodzenia naturalnego Nucleofill, dzięki właściwościom biochemicznym, poprawia jakość skóry i skutecznie zapobiega objawom starzenia i fotostarzenia skóry, takim jak zmarszczki, utrata jędrności, kolorytu i delikatności skóry. Z powodzeniem może być stosowany w leczeniu blizn zanikowych. Biostymulacja przebiega poprzez pobudzenie receptorów błonowych fibroblastów w skórze właściwej.

Bezpieczeństwo stosowania

Nucleofill to produkt odpowiedni dla każdego rodzaju skóry, pochodzenia naturalnego, nie zawierający substancji o potencjale uczulającym.

Umów wizytę

Nucleofill i jego działanie

Działanie liftingujące

Stymulacja fibroblastów prowadzi do wytwarzania kolagenu typu 1, elastyny,. Poprzez działanie na receptory CD40 fibroblasty dojrzewają w miofibroblasty. Wpływa to na działanie liftinguące i rewitalizujące niezależnie od rodzaju skóry.

Działanie antyoksydacyjne

polimeryczne makrocząsteczki są zdolne do natychmiastowego działania "zmiatającego" wolne rodniki, które wychwytywane są przez pierścienie aromatyczne w zasadach azotowych.

Działanie nawilżające

"Gąbka elektrostatyczna", czyli wiązanie wody przez grupy hydrofilowe pojedynczych nukleotydów prowadzące do głębokiego nawodnienia tkanek.

 

Wskazania stosowania Nucleofillu

Nucleofill jest przeznaczony do bioregeneracji skóry twarzy, ciała, szyi, dekoltu i dłoni oraz remodelowania skóry dla każdego niezależnie od wieku. Rekomenduje się wykonywanie zabiegu pacjentom, którzy:

- chcą uzyskać widoczny efekt odmłodzenia bez ingerencji w rysy twarzy,

- chcą zmniejszyć widoczność zmarszczek, bruzd oraz ujędrnić skórę,

- są narażeni na stres oksydacyjny (zanieczyszczenie powietrza, ekspozycja na słońce, palenie tytoniu, zła dieta),

- maja wiotką i odwodnioną skórę,

- chcą przygotować skórę do zabiegów wypełniających, w celu przedłużenia utrzymywania się ich efektu estetycznego.

zobacz

Formularz kontaktowy