Ginekologia Estetyczna

Metody ginekologii estetycznej

Zmiany w wyglądzie narządów płciowych zachodzące wraz z wiekiem, okazują się problemem dla wielu kobiet. Nic więc dziwnego, że ginekologia estetyczna jest obecnie jedną z najszybciej rozwijających się specjalizacji medycznych na świecie. Koncentruje się na zabiegach, które mają na celu poprawę wyglądu żeńskich narządów płciowych i polepszeniu ich funkcji seksualnych. Prowadzą one do poprawy poczucia własnej samooceny oraz komfortu psychicznego, a także poprawy wizerunku w oczach partnera. Wygląd organów intymnych zmienia się często po porodach, a także w procesie starzenia się, w wyniku którego dochodzi do zaniku tkanki podskórnej i w rezultacie poczucia dyskomfortu.

Moje doświadczenie w ginekologii skłoniło mnie do wprowadzenia niektórych zabiegów estetycznych mogących przyczynić się do poprawy jakości życia intymnego i wyglądu zewnętrznych narządów płciowych.

Istnieje wiele zabiegów zmieniających wygląd narządów płciowych. Wybór metody zależy w dużej mierze od problemu, z jakim zmaga się pacjentka, a także od oczekiwanych rezultatów. Istotny jest też wiek, przebyte choroby i zabiegi, jakim kobieta była poddawana.

Umów wizytę

Modelowanie okolic intymnych

 

By zmienić wygląd zewnętrzne narządów, a zwłaszcza by powiększyć zewnętrzne wargi sromowe, w ginekologii estetycznej stosuje się preparaty kwasu hialuronowego. Wypełniania on okolice intymne: poza zmianą kształtu, powoduje także zwiększenie nawilżenia, co pomaga walczyć z nadwrażliwością. Jednocześnie preparat stosowany jest w celu przywrócenia wargom sromowym ich funkcji ochraniania całego wejścia pochwy.
Zabieg polega na wprowadzeniu preparatu w tkankę podskórną. Choć zmianę można dostrzec od razu, pełnia efektów widoczna jest po dwóch tygodniach.

 

zobacz

Formularz kontaktowy