Powiększanie ust Warszawa

Ponętne, duże wargi są marzeniem wielu kobiet, a także mężczyzn. Rozwój medycyny estetycznej pozwolił na bezpieczną ingerencję także i w tę strefę – dzięki zabiegom wykorzystującym preparaty bazujące na kwasie hialuronowego możliwe jest nie tylko zwiększenie objętości, ale i modelowanie ust zgodnie z oczekiwaniami pacjenta. Z zabiegów tych mogą Państwo skorzystać w salonie Bellisana w warszawskim Wilanowie.

Umów wizytę

Modelowanie i powiększanie ust kwasem hialuronowym zalecane jest w przypadku:

  • warg wąskich i asymetrycznych
  • zmniejszonego napięcia skóry
  • opadania kącików ust
  • zaniku czerwieni wargowej.

Na czym polega powiększanie ust?

Przystąpienie do zabiegu poprzedzone jest przeprowadzeniem dokładnego wywiadu z pacjentem. Pozwoli to wyeliminować ewentualne przeciwwskazania, a także poznać dokładne oczekiwania pacjenta.

Preparat z kwasem hialuronowym wstrzykiwany jest pod skórę za pomocą strzykawki z bardzo cienką igłą. Dla zwiększenia komfortu pacjenta zostaje wcześniej zaaplikowany krem znieczulający w miejscu poddanym ostrzykiwaniu. Po aplikacji wykonywany jest delikatny masaż mający na celu równomierne rozprowadzenie preparatu. Po zabiegu zazwyczaj można od razu wrócić do normalnej aktywności i nie jest wymagany okres rekonwalescencji. Należy jednak ograniczyć mimikę ust, unikać ich rozciągania, a także chronić przed nadmierną ekspozycją na promieniowanie słoneczne. Przez kilka dni nie zaleca się również korzystania z siłowni oraz sauny. Należy zaznaczyć, że kwas hialuronowy jest związkiem występującym naturalnie w ludzkim ciele jako hialuronian sodu. Odpowiada on za utrzymanie odpowiedniego nawilżenia skóry oraz jej ujędrnienie. Jednak z wiekiem zmniejsza się jego ilość zarówno w skórze, jak i płynach ustrojowych. Dlatego do zabiegów modelowania czy też powiększania ust stosuje się preparaty zawierające duże stężenie kwasu hialuronowego.

Powiększanie ust Warszawa - efekty

Już po kilku dniach po zabiegu widoczne są efekty powiększania i modelowania ust, które utrzymują się przez kilka miesięcy (zazwyczaj około pół roku). Jest to jednak uzależnione od wielu indywidualnych czynników jak na przykład wiek pacjenta czy jego styl życia. Bezpośrednio po zabiegu mogą się pojawić takie objawy jak lekkie zaczerwienienie, delikatny obrzęk czy bolesność – dolegliwości te mogą się utrzymać przez kilka dni.

 

Efekt - powiększanie ust Warszawa Bellisana

Przeciwwskazania powiększania ust

 Modelowanie i powiększanie ust to zabieg ingerujący w ciało (w głąb skóry aplikowany jest kwas hialuronowy o wysokim stężeniu), dlatego każdorazowo należy wykluczyć istnienie przeciwwskazań do jego przeprowadzenia, jakimi są:

- choroby nowotworowe - ciąża i okres karmienia piersią - stwierdzona nadwrażliwość na kwas hialuronowy - trądzik, opryszczka i inne stany zapalne w miejscu planowanej aplikacji preparatu - choroby układu immunologicznego - antybiotykoterapia - epilepsja - bielactwo - planowane zabiegi z zakresu chirurgii szczękowej.

 

Dla bezpieczeństwa, a także satysfakcji pacjenta z uzyskanego efektu każdy zabieg modelowania i powiększania ust za pomocą kwasu hialuronowego w salonie Bellisana w Warszawie poprzedzany jest konsultacją lekarską, która pozwoli poznać oczekiwania pacjenta, a także wykluczyć ewentualne przeciwwskazania.
zobacz

Formularz kontaktowy