Aquagold - alternatywa mezoterapii

Opatentowany aplikator z mikroigłami pokrytymi 24-karatowym złotem, został jako pierwszy na świecie zatwierdzony przez FDA. To rewolucyjny, nieinwazyjny i bezbolesny zabieg, który jest najnowocześniejszą alternatywą dla mezoterapii igłowej. Aplikator pozwala na bezpośrednie podanie spersonalizowanego koktajlu do skóry właściwej, co pozwala na stymulację skóry i powoduje jej wyraźne nawilżenie i rozświetlenie.

 

Cechy technologii Aquagold:

  •  produkt sterylny, do jednorazowego użytku
  • mikroigły o długości 0,6 mm, pokryte 24-karatowym złotem (99,9% czystego złota)
  • średnica mikroigły wynosi 0,13 mm i jest cieńsza od ludzkiego włosa
  • mikrokanałowy aplikator I klasy medycznej  zarejestrowany przez FDA
  • produkt medyczny, posiada certyfikat CE

Umów wizytę

Korzyści z zabiegu

Rewolucyjny zabieg, który sprawia, że skóra jest wyraźnie nawilżona i rozświetlona, a drobne niedoskonałości ulegają wyraźnemu zmniejszeniu.

Obszary zabiegowe obejmują: twarz, szyję, dekolt, górną część dłoni.

Bezbolesna metoda podania.

Bezpośrednie podanie spersonalizowanego koktajlu do skóry właściwej.

Zabieg nie wymaga rekonawlescencji, pozwala cieszyć sie efektm końcowym juz na drugi dzień.

Idealne dopełnienie takich zabiegów, jak iniekcje kwasu huialuronowego, iniekcje toksyny botulinowej, kwas poly-L-mlekowy do iniekcji, zabiegi laserowe.

 

Unikatowa budowa aplikatora pozwala na dostarczenie do górnych warstw skóry spersonaliowanego, aktywnego koktajlu poprzez mikronakłucia. Opatentowana technologia pozwala uniknąć pojawienia sie skutków ubocznych w postaci zasinia i krwiaków. Rumień widoczny po zabiegu utrzymuje się zaledwie przez 15-20 minut, a u niektórych pacjentów nie wystepuje wcale.

 

Obecne i przyszłe zastosowania

Lekarze na całym świecie docenili tę nowatorską i unikalną technologię i od lat używają Aquagold fine touch do leczenia problemów dermatologicznych.

Jest to wyjątkowa alternatywa do klasycznej mezoterapii igłowej lub terapii mezopenem.

Minimalne ryzyko powstania zasinień po wykonanym zabiegu.

Duży komfort podania dla pacjenta - zabieg jest praktycznie bezbolesny!

Szybki i spektakularny efekt po zabiegu - wystarczy kilka dni, by uzyskać efekt wypoczętej, pełnej blasku skóry twarzy!

Question&Answer

Jakie są zalety Aquagold fine touch?

Aquagold fine touch ma udowodnioną możliwość dostarczania mikrodawek leku lub koktajlu biologicznego tuż pod skórę właściwą na stałej głębokości, bez bólu. Jest to główna zaleta w porównaniu z konwencjonalną strzykawką. Jest to alternatywa do klasycznej mezoterapii igłowej lub do terapii mezopenem, która daje szybsze rezultaty widoczne dla pacjenta bez uporczywych siniaków i krwiaków, jak to często ma miejsce w przypadku klasycznej mezoterapii.

 

Czym Aquagold fine touch różni się od urządzeń mikroigłowych?

Przeznaczaniem Aquagold fine touch jest mikrodawkowanie i mikroiniekcja dedykowanego koktajlu, podczas gdy przenaczeniem innych powszechnych urzdzeń mikroigłowych jest nakłucie lub zranienie skóry. Lekarz przygotowuje personalizowany koktajl odpowiadający potrzebom pacjenta, dzięki  temu realnie działamy na widoczne problemy.

 

Czy Aquagold fine tuoch może być używany wielokrotnie?

Nie. Aquagold jest zaprojektowany i sterylizowany do jednorazowego użytku przez jednego pacjenta.

 

Dlaczego mikrokanały Aquagold fine touch są wykonane z pozłacanej stali nierdzewnej?

Stal nierdzewna klasy chirurgicznej zapewnia strukturalną integralność mikrokanału. Czyste złoto ma wysoką biozgodność z ludzką skórą, zapobiegając podrażnieniom i reakcjom alergicznym po użyciu. Zanieczyszczenia i inne metale mogą powodować niepotrzebne podrażnienia.

 

Jak często powinno się stosować zabieg Aquagold?

Jest kilka mechanizmów działania zabiegu z uzyciem Aquagold. Przede wszystkim terapia indukcji kolagenu, czyli to, co otrzymujemy poprzez samo mikronakłucie skóry; efekty pojawiają się za około 6-8 tygodni. Dla pacjenta, który chce poprawić jakość swojej skóry i spodobał mu się zabieg, zalecany odstęp czasowy w wykonaniu zabiegu to 3 miesiące. W ciągu roku 4 zabiegi. Najkrótszy odstep czasowy między zabiegami to około 6 tygodni.

 

Czego można się spodziewać po zabiegu?

Skóra po zabiegu jestr rozświetlona, poprawia się jej koloryt i struktura. Wyraźnie odczuwalne jest jej nawilżenie i napięcie, a pory stają się zdecydowanie mniej widoczne. 

 

Czy można łączyć zabiegi z wykorzystaniem laserów i mikronakłuć/mikroinfuzji Aquagold?

Tak, można. Jedną z polecanych terapii skojarzonych jest odnowienie powierzchni twarzy laserem frakcyjnym lub intensywnie pulascyjny światłem z mikroinfuzją Aquagold. Można by pomyśleć,że wykonanie dwóch zabiegów naraz byłoby zbyt agresywne, ale pacjenci, którzy mieli wykonany zabieg najpierw laserem, a następnie kontynuowali leczenie PRP urządzeniem Aquagold, w rzeczywistości szybciej dochodzili do siebie, a efekt utrzymywał się dłuższy czas.

 

Czy można przeprowadzić zabieg na innej części ciała?

Jest wielu specjalistów, którzy używają Aquagold nie tylko na twarzy i szyi, ale także na grzbietach dłoni, dekolcie i przedramionach.

 

Jakie są rekomendacje dla pacjenta po leczeniu?

Nie należy myć oraz nakładać niczego miejscowo na obszar zabiegowy przez 4 godziny po zabiegu. Po tym czasie można przemyć twarz, nie używając mocnych środków myjących. Przez 1 - 2 dni po zabiegu unikamy kosmetyków z substancjami surowymi i aktywnymi medycznie, np. produktów z retinolem, witaminą C. Należy unikać bezpośredniego światła słonecznego lub wszelkigo środowiska ciepłego, wilgotnego i gorącego, np. solarium bądź łaźni parowych.

 

  •  
zobacz

Formularz kontaktowy