Trwałe podkręcanie rzęs

Zabieg ten pozwala odmienić spojrzenie i delikatnie podkreślić naturalny urok oprawy oka. Trwałe podkręcanie rzęs metodą Pump Up Lash opiera się na wykorzystaniu preparatów nadających widoczne podkręcenie. Efekt utrzymuje się przez długi czas.

Umów wizytę

malowanie rzęs
Na czym polega Pump Up Lash?

Podczas zabiegu w odpowiedniej kolejności wykorzystywane są preparaty nadające podkręcenie, neutralizery, oliwki kolagnowe, klej i pady modelujące. Czynność trwa około godziny i jest zupełnie bezbolesna, dzięki czemu podczas zabiegu nie odczuwa się dyskomfortu. Efekt jest natychmiastowy i widoczny od razu po przeprowadzeniu czynności. Utrzymuje się około 8 tygodni, czyli aż do momentu, gdy podkręcone rzęsy zaczną wypadać – co wynika z naturalnego cyklu życia każdego włosa (nowe, wyrastające rzęsy mają taką samą kondycję i wyglądają identycznie jak przed zabiegiem te, które wypadły) . Po zabiegu można wykonywać makijaż oka, w tym stosować tusze np. pogrubiające czy też w innym kolorze. Oczyszczanie i demakijaż oka również nie niszczą efektu.

Czy istnieją przeciwwskazania do wykonania Pump Up Lash?

Zbieg przeznaczony jest dla wszystkich, którzy pragną uzyskać efekt bardziej otwartego oka poprzez podkręcenie rzęs. Jednak nie każdy może się mu poddać. Do przeciwwskazań Pump Up Lash zalicza się: - bardzo słabe rzęsy, - niedawno przebytą operację powiek; - choroby oczu (np. jaskra, zespół suchego oka, zapalenie spojówek, jęczmień, zaćma, choroby skórne okolic oczu); - rany i otarcia w okolicach oczu; - klaustrofobia – przez cały zabieg należy mieć zamknięte oczy, co może wywoływać dyskomfort a nawet objawy paniki u osób borykających się z klaustrofobią.

W trakcie zabiegu nie należy mieć także założonych soczewek, więc przed jego wykonaniem prosimy o zdjęcie ich. Samodzielne wykonanie zabiegu jest niemożliwe (z uwagi na konieczność utrzymania opuszczonych powiek podczas wykonywanych czynności), odradzamy także korzystanie z „pomocy” osób niedoświadczonych. Zabieg wykonywany jest w newralgicznej strefie, a okolice oczu są bardzo wrażliwe.
podkręcanie rzęs
zobacz

Formularz kontaktowy