Manicure / Pedicure hybrydowy

Zabieg łączy w sobie klasyczny manicure/pedicure wraz z nałożenie lakieru o wytrzymałości żelu. Utrzymanie nieskazitelnego koloru jest możliwe nawet do 3 tygodni.

Klientkom, które chciałyby wyróżniać się pięknie zadbanymi dłońmi i stopami, proponujemy wykonanie manicure’u i pedicure’u hybrydowego. Podczas tych zabiegów lakier o wybranym, wyrazistym kolorze nanoszony jest na uprzednio przygotowaną płytkę paznokcia i utwardzany światłem LED. Efekt takiej stylizacji utrzymuje się nawet przez kilka tygodni. Zapraszamy na pedicure i manicure hybrydowy w Warszawie – w naszym gabinecie wykonamy oba te zabiegi.

Zapisz się na paznokcie hybrydy w Warszawie

Odwiedź naszą siedzibę, a my zadbamy o właściwą pielęgnację Twoich dłoni i stóp. Manicure i pedicure hybrydowy poprzedzony jest przygotowaniem płytki paznokcia pod wykonanie stylizacji. Na początku konieczne jest zdjęcie starej warstwy lakieru (o ile jest obecna) oraz wykonanie tzw. manicure’u klasycznego – to znaczy, usunięcie zrogowaciałego naskórka, a także skrócenie paznokci i nadanie im kształtu. Aby lakier lepiej przylegał do płytki, z pomocą kopytka lub cążków usuwa się skórki, a jej powierzchnia jest matowana bloczkiem polerskim. Dopiero wtedy można przejść do stylizacji. W jej przypadku pierwszym krokiem jest nałożenie bazy pod lakier i utwardzenie jej w lampie LED. W następnej kolejności na płytkę nanoszone są warstwy koloru – każda z nich jest osobno utwardzane światłem. Na samym końcu nakładany jest top coat, a skórki nawilżane są specjalną oliwką.

Równomiernie nałożony lakier, błyskawiczne utwardzanie i długotrwały efekt to największe zalety manicure’u i pedicure’u tego rodzaju. Nienagannym wyglądem i odpornością na uszkodzenia mechaniczne można cieszyć się nawet przez 3 tygodnie.

Manicure i pedicure hybrydowy – Warszawa

Zabiegi stylizacji paznokci wykonujemy w naszym gabinecie w Warszawie przy Alei Wilanowskiej. Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia się na wizytę. Zapewniamy wybór pomiędzy mnóstwem odcieni lakierów oraz wieloma efektami i zdobieniami. Podczas zabiegów wykorzystujemy produkty o hipoalergicznym składzie, pozbawionym formaldehydu, toluenu i DBP.

Kiedy warto zdecydować się na manicure i pedicure?

Hybrydowe paznokcie wykonane w naszym warszawskim gabinecie to świetne rozwiązanie dla wszystkich, którzy nie mają czasu na częstsze, tradycyjne zabiegi. To też metoda bezpieczniejsza dla płytki od innych sposobów stylizacji. Hybrydowy lakier jest bardzo trwały i praktycznie się nie odpryskuje, a więc efektem będzie można cieszyć się przez kilka tygodni, niezależnie od tego, czy pracujemy przy klawiaturze komputera, czy aktywnie spędzamy urlop lub wakacyjny wyjazd.

Paznokcie hybrydowe w Warszawie – zmywanie lakieru

Do naszego gabinetu zapraszamy również na zabieg ściągnięcia warstw lakieru. Wymagane są do niego specjalne preparaty i przyrządy: płyn z acetonem, waciki bezpyłkowe lub frezarka. Radzimy, by powierzyć to zadanie kosmetologom i kosmetyczkom – jego niepoprawne wykonanie może skutkować uszkodzeniem płytki i wysuszeniem skórek. Po poprawnym zdjęciu lakieru na paznokcie można nałożyć inny kolor lub dać im czas na regenerację.


Lakiery Shellac

Wyróżniają się połączeniem właściwości zwykłego lakieru do paznokci a zarazem najlepszych cech żelu. Jest to wykorzystanie rewolucyjnej technologii hybrydowej. Produkt jest hipoalergiczny i nie powoduje żadnych uszkodzeń na naturalnej płytce paznokcia. Formuła 3-free (wolne od Toluenu, Formaldehydu i DBP) zapewnia, że osoby które do tej pory miały problem ze stylizacją paznokci ze względu na onycholizę czy alergię mogą pozwolić sobie na Manicure Shellac.

Lakiery Shellac są odporne na działanie zmywacza, dlatego konieczne jest usunięcie lakieru w gabinecie. Stylizacja Shellac jest zdejmowana z płytki paznokcia w całkowicie bezpieczny sposób za pomocą specjalnego płynu.

Najważniejsze zalety:

 

  • łatwość aplikacji,
  • wysoki połysk przez 2 tygodnie
  • nasycony kolor
  • stanowi cienką warstwę ochronną,
  • jest niemal bezzapachowy,
  • jest nieścieralny

zobacz

Formularz kontaktowy