Pielęgnacja ciała po urodzeniu dziecka

Szeroki wybór zabiegów dostępnych w naszym gabinecie został stworzony z myślą o różnych potrzebach kobiet. Kosmetologia ciała jest bardzo ważna, szczególnie gdy jest ono poddawane różnego rodzaju działaniom, które narażają je na utratę jędrności.

Pielęgnacja ciała po urodzeniu dziecka jest bardzo ważna, ponieważ nagły spadek masy oraz rozciągnięta skóra potrzebują pomocy, aby odzyskać jędrność. Często do tego wszystkiego dochodzą jeszcze zaburzenia hormonalne przez które często kobiety mają również problem ze zrzuceniem nadmiaru kilogramów.

Co oferujemy?

Młode mamy najczęściej decydują się na zabiegi, które pomogą zredukować cellulit oraz nadmiar tkanki, a jednocześnie ujędrnią skórę. W naszej ofercie mamy między innymi te o działaniu drenująco – wyszczuplającym, które pomogą zredukować nadmiar tłuszczu, a także będą hamować jego odkładanie się.

Natomiast zabiegi redukująco – drenujące okażą się skuteczne przy redukcji cellulitu wodnego oraz dobrze sprawdzą się jeśli chcemy odzyskać jędrność skóry. Pielęgnacja ciała po ciąży nie jest prosta, ale nie jest niemożliwa.

Na to jak kobieta będzie wyglądała po ciąży oraz ile czasu zajmie jej powrót do formy ma wpływ wiele czynników. Należą do nich w dużej mierze czynniki genetyczne, ale również to w jaki sposób się odżywia oraz jaki tryb życia prowadzi. Dobra kondycja fizyczna sprawia, że skóra jest jędrna i sprężysta, dlatego też szybciej i łatwiej będzie aktywnej kobiecie wrócić do formy.

Należy również pamiętać, żeby odpowiednio się nawadniać, a także wysypiać i powoli dążyć do upragnionego celu poprzez właściwą pielęgnację ciała po urodzeniu dziecka.

zobacz

Formularz kontaktowy