IS CLINICAL®

iS CLINICAL® to ekskluzywna marka preparatów do pielęgnacji skóry, stworzona przez amerykańską firmę INNOVATIVE SKINCARE. Stanowi połączenie nauki i piękna.

iS CLINICAL® są zalecane przez wiodących dermatologów, chirurgów plastycznych, onkologów, instytucje medyczne oraz lekarzy medycyny estetycznej na całym świecie.

Przede wszystkim są to preparaty stworzone poprzez połączenie silnych składników naturalnych (głównie roślinnych) o farmaceutycznej klasie. Zawierają unikalne wyciągi roślinne takie jak wąkrotka azjatycka (lekarstwo tygrysów bengalskich) czy wyciąg z liści oliwnych (naturalny antybiotyk). Unikalne jest również połączone działanie witaminy C z trójpeptydem miedzi, który pobudza komórki do wzrostu.

Preparaty działają na kilka problemów skórnych, np. spłycają zmarszczki, rozjaśniają przebarwienia, leczą trądzik. Preparaty są głównie w formie mocno skoncentrowanych serum, przez co są bardzo wydajne.

 • Youth Complex więcej…

  Youth Complex

  Dla Pań i Panów oczekujących szybkiego i widocznego efektu odmłodzenia skóry. Krem który został stworzony w celu zapewnienia kontrolowanej eksfoliacji, intensywnego nawilżenia skóry, przyczyniającego się do „wypchnięcia” zmarszczek oraz stymulacji produkcji kluczowych struktur takich jak kolagen i elastyna.

  Cena detaliczna: 585zł / 30ml

   
 • ProHeal Serum więcej…

  ProHeal Serum

  Wielką popularnością cieszy się również ProHeal Serum, które znacznie łagodzi objawy trądziku różowatego. Jest to chyba najbardziej skuteczny preparat na tego typu dolegliwości dostępny na świecie.

  Cena detaliczna: 500zł / 30ml

   
 • Active Serum więcej…

  Active Serum

  Active serum jest najchętniej i najczęściej kupowanym produktem iS CLINICAL®. Ten szybko działający, dający długotrwałe rezultaty produkt w znaczącym stopniu spłyca delikatne i głębsze zmarszczki, ujednolica koloryt skóry i zmniejsza występowanie trądziku. Nazywanym przez lekarzy „nadzwyczajnym” i”fenomenalnym” preparatem.

  Cena detaliczna: 485zł / 30ml

   
zobacz